Üye Ol  >> RESİM GALERİNİ oluştur.        GİRİŞ >> |    Resim  YÜKLE   Galeriler >>

 A

 1

 2

 3

 4

 5

iletişim

Türk Resim Sanatı, Ressamlar ve Tabloları - Resim Sanatı, ressamlar, yağlıboya, suluboya, tablolar, karakalem desenler
 


 


 

Durumlar ve süreler
Her nekadarTürk Resim Sanatı, Ressamlar ve Tabloları da istenmeyen yayınlar veya yorumlar site yönetimi tarafından en kısa sürede silinsede, yöneticinin herşeyi takip etmesi oldukça zor. Bunların tamamen onları yazan kişilerin görüşü olduğu ve yöneticilerin görüş ve düşüncelerini temsil etmediğini kabul etmiş olursunuz.

Kaba, hakaret içeren, yanlış, sıkıcı, tehdit içeren, diğer kullanıcıların kişilik haklarını ihlal edici, cinsel öğeler içeren, TC yasalarını çiğneyen mesajlardan lütfen kaçınınız. Foruma telif haklarına muhalif metaryel göndermeyiniz. Mesajın içeri mesajı gönderenin sorumluğundadır, --sitenizin adı--- bağlamaz. Foruma mesaj gönderdiğinizde gönderim tarih, saati, IP numaranız gibi bilgiler kaydedilir. Sitemize kaydedilen ve yüklenen bilgiler sizin izniniz olmadan bir başkasına verilmez. Yanlız yöneticilerin kontrolü dışında hack gibi olaylardan dolayı alınan bilgilerden doğacak maddi ve manevi zararlardan sitemiz ve yönetiçilerimiz sorumlu tutulamıyacagını kabul emiş olursunuz.

Bu site yerel bilgisayarlar krabiye dosyası bırakır. Bu sadece üyelerimizi tanımak içindir. Email adesiniz sadece kayıt anında kullanılır.

Kabul ediyorum tuşuna seçtiğiniz andan itibaren bunlarıda kabul etmiş olursunuz.

 
 

 

Dil seçin:


Uyarı: Sitemizde üyelerimiz yüklemiş oldukları içeriklerden dolayı yasal olarak sorumludurlar.